Restauracja

Restauracja

Organizujemy imprezy okolicznościowe, rodzinne,biznesowe,przyjęcia weselne do 100 osób. Na imprezy serwujemy nie tylko kuchnie włoska, jesteśmy przygotowani na życzenia klienta.

Mamy przytulne sale o pięknym wystroju, gdzie plonie dużo świec co dodaje ciepła przytulnego w romantycznym klimacie..

Na zapleczu obiektu restauracji-hotelowego znajduje się taras z ogrodem letnim, pełen kwiatów i ziół.

A także teren pod imprezy plenerowe.

Kuchnia włoska to nasza pasja… Dla nas liczy się każdy szczegół. Trattoria DA ENZO to włoska restauracja, stworzona z zamiłowania do kultury spotkań rodzinnych w gronie przyjaciół przy prawdziwych, wyjątkowych a jednocześnie prostych smakach włoskiej kuchni. Trattoria DA ENZO to włoska finezja smaku, pełna miłości, pasji, namiętności, przyprawiona magicznym klimatom. Takie połączenie to gwarancja niepowtarzalnych kulinarnych doznań.

W Trattoria DA ENZO odbędziesz podróż smaków przez wszystkie regiony Włoch. U nas poczujesz włoską radość życia. Sztuka kulinarna to dla nas sacrum. Kochamy gotować i to możesz poczuć rozsmakowując się w naszych daniach. Ogromną wagę przykładamy do jakości produktów, które sprowadzamy z Włoch, by zagwarantować oryginalny smak potraw. Z miłości i pasji rodzą się niezwykłe rzeczy – nasza kuchnia jest jedną z nich.

„Gotowanie to moja pasja. Owocami mej pasji pragnę podzielić się ze wszystkimi miłośnikami dobrego jedzenia! Za jakość i smak potraw ręczę osobiście” – Szef Kuchni

Niezwykle aromatyczna, przepełniona zapachem ziół i charakterystycznych składników, kuchni włoskiej. Proponujemy delikatnie przyrządzane przystawki, aromatyczne zupy i różnorodne dania główne zapiekane w piecu opalanym drewnem.