Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

CHRZCINY

Miło nam zaoferować Państwu salę do organizacji chrzcin lub roczków. Wiemy, jak ważne są to dni dla rodziców, dlatego robimy wszystko, aby wyjątkowa atmosfera tego rodzinnego przyjęcia udzielała się każdemu. Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja chrzcin dziecka była na najwyższym poziomie, a dzień ten kojarzył się jedynie z pozytywnymi emocjami.

STYPY

W cięzkich chwilach, takich, jak utrata kogoś bliskiego, pozwól nam zorganizować stypę dla Twoich najbliższych. Nasz profesjonalny personel pomoże Ci w doborze odpowiedniego menu na stypę.

KOMUNIE

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu Państwa dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w rodzinnym gronie. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji mogą Państwo być pewni, że zarówno Państwa dziecko jak i goście będą długo oraz miło wspominać tę uroczystość

.

BANKIET BIZNESOWY

Bankiety, konferencje, wigilie firmowe, cykliczne zebrania – podczas tak ważnych wydarzeń, niezależnie od wybranej przez Państwa lokalizacji niezmiernie istotna jest logistyka, odpowiednie dostosowanie menu do charakteru spotkania oraz zaufanie i doświadczenie. Szeroka oferta obejmująca przerwę kawową, lunch w formie przekąsek, bufet z daniami na ciepło. Zadowoli nawet najbardziej oryginalne i wyszukane gusta kulinarne.

CATERING OKOLICZNOŚCIOWY

Wesela, chrzciny, komunie, imprezy rodzinne małe i duże, prywatne spotkania – skomponujemy dla Państwa ofertę, która podkreśli charakter uroczystości, niezależnie od tego czy będzie to małe spotkanie w domu, duże przyjęcie w ogrodzie czy nietypowy event w oryginalnej scenerii. Będziemy tam gdzie tego zapragniecie, z oprawą jaką sobie wymarzycie.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *